Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Torino Yatak Odası

Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
Torino Yatak Odası
1.000,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: Torino Yatak Odası
Ücretsiz Teslimat
Ürün Garantisi
Konsept Mobilyalar
Farklı Renk Kumaş Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
Güvenli Alışveriş

Dolap g/w: 2600 y/h: 2240 d/d: 720 Karyola g/w: 2105 y/h: 1270 d/d: 2160 Şifonyer g/w: 1365 y/h: 1800 d/d: 440 Komodin g/w: 705 y/h: 525 d/d: 450

Torino Yatak Odası; Doğal ahşap dokusunun siyah ile kontrastlığı sonucu oluşturulan özgün tasarım .

Ayna uygulamaları, kulpları, yüksek metal ayakları ve modern tasarımı ile odanıza şıklık katarken, fonksiyonel detayları sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Takımın geneline Atlantik çam ve Tunus suntalam renkleri hakimdir.

Yatak Odası Takımı; Dolap, 2 Komodin, Şifonyer ve Başlıktan oluşmaktadır. Karyola fiyata dahil değildir.

Sürgülü Gardolap: Doğal ahşap görünümün siyah metal profiller ve kulplarla karolaj ve ayna kombini ile zengin sunumu . Dolabın kapaklarında Atlantik Çam” renkli suntalam ile geniş yer tutan aynalar ile aynaların arasında kontrastlık katan metal profil ile alüminyum boy kulpların kullanımı tasarımı daha da zenginleştirmiştir. Dolap içinde çoklu raf uygulamasına yer verilmiş olup ayrıca sol tarafta 2 adet gizli çekmece bölümü ile geniş ve kullanışlı bir iç hacim sağlanmıştır. Dolap iç dizaynında gövde renginden farklı renk kullanılarak sağlanan renk uyumu ayrı bir hava katmıştır.

Karyola: Başlık ve ahşabın renk uyumu toprak tonlarının sıcaklığını ve doğallığını taşımakta olup 150*200 cm yatağa uygun olarak dizayn edilmiştir. Karyolanın özel tasarım başlığı ile görsellik ve fonksiyonelliği artırılmıştır. Tasarımı zenginleştiren yüksek ayakları sayesinde görselliği artırırken temizlik kolaylık imkanı da sunmaktadır.

Şifonyer: Yalın, iddialı ve fonksiyonel tasarıma sahip olan şifonyer, sol da kapaklı bölüm sağda 3 çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Şifonyer de kullanılan Atlantik Çam ile üst tablada kullanılan Tunus suntalam ve eğimli yaklaşım kulplar ve yüksek ayakları ile bütünlük oluşturmaktadır.

Şifonyer üstünde kullanılan ayna takım ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Komodin: iddialı bir görünüme sahip olan komodin tek çekmeceli olup, teleskopik çekmece rayı tercih edilerek çekmece iç kullanım alanı arttırılmıştır. Kullanılan kulp ve yüksek ayakları tasarımı zenginleştirirken yüksek ayakları sayesinde temizlik kolaylığı arttırılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Etiketler: Torino-Yatak-Odasi

Çok Satan Mobilyalar

Model: 156184
Takım İçeriği2 Adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır.,Kumaş ÖzelliğiNubuk kumaşKumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir kumaşFonks..
8.000,00TL