Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

SET

Model: Clima Naturel Prime Set
Size özel termal uyku konforu.Siz de uyurken üşüyen yada terleyenlerden misiniz? Clima Naturel Prime'ın üstün nem yönetemli akıllı malzemesiyle yaz gecelerini serin, kış gecelerini de sıcacık yaşarsınız. Uykunuz esnasında yatağınız size özel termal konfor sağlar. Bambi Yatak, size dilediğiniz iklimi..
3.459,81TL 3.716,00TL
 Comfort Balance Set  Comfort Balance Set
-33 %
Model: Comfort Balance Set
Klasik uyku konforundaki mükemmel dengeKapitonesinde kullanılan kuş tüyü sünger ile, vücudun temasında yumuşak bir dokunuş hissini duyarken, özel ısıl işleme tabi tutulmuş, birbirine metal teller ile mekanik olarak bağlantılı olan bonel yay sistemi ile klasik uyku konforunu yaşayın.Klasik uyku konfo..
2.376,58TL 3.543,00TL
 Cotton Master Set  Cotton Master Set
-33 %
Brand: Bambi Model: Cotton Master Set
Hareket RahatlığıPaket Yay SistemiYaylar birbirinden bağımsız torbalar içerisinde pakete yerleştirilir. Bu sayede ses yalıtımı sağlanır. Ayrıca Bağımsız hareket eden yaylar vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku sağlar. Eş..
3.160,02TL 4.685,56TL
 Golden Prime Set  Golden Prime Set
-33 %
Brand: Bambi Model: Golden Prime Set
Sert ve orta sert zeminde yatmaktan keyif alan kişiler için ideal seçimSert veya orta sert zeminde yatmaktan keyif alan kişiler için ideal olan golden yatak aynı zamanda kapitonede kullanılan kuştüyü sünger sayesinde yumuşak bir dokunuş sağlar. Vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılı..
1.982,88TL 2.964,45TL
 Latex Therapy Set  Latex Therapy Set
-32 %
Brand: Bambi Model: Latex Therapy Set
Nefes alan uykular.Latex therapy, delikli yapısı ile vücudun farklı bölgelerini optimum desteklerken omurga şeklini koruyarak sağlıklı ve konforlu uyku sağlar. Kullanılan hava geçiren özel air kumaş sayesinde yatağınız nefes alır, en küçük hareketinizde hava sirkülasyonunu sağlayarak kötü kokuların ..
6.293,11TL 9.287,05TL
 Latextra Set  Latextra Set
-33 %
Brand: Bambi Model: Latextra Set
Doğal Lateks teknolojisiBu teknolıji; mikro gözenekli, esnek, rahat, hijyenik ve son derece nefes alabilen açık hücreli yapısından dolayı, nem oranını dengeler. Uyuyanın özel vücut şekline daha fazla adapte olur, ve vücut ağırlığının daha eşit dağılımını sağlayarak, kas ağrılarını önler, kan akışını..
3.783,11TL 5.619,52TL
Brand: Bambi Model: Magnasand Therapy Set
Stresten Arınmanın En Doğal Yolu Manyetik Siyah Kum Zihinsel ve fiziksel bir terapinin, tedavi edici mucizesini sizlerle buluşturan Magnasand Therapy ile tanışın… Magnasand Therapy yatağının içinde, eski insanların yüzyıllardır şifa bulduğu manyetik siyah kum bulunmaktadır. Yapısında 20’ye yakın min..
4.302,69TL 4.605,00TL
Brand: Bambi Model: Nirvana Prime Set
Vücut yapısına mükemmel uyum.Birbirinden bağımsız, çift paket yay sistemi ile yerleştirilmiş yaylar vücut basıncını yatağa eşit şekilde yayarak daha konforlu ve sağlıklı bir uyku sağlar. Paket yaylar üzerinde ikinci bir katman olarak yerleştirilen mini paket yaylar vücut kıvrımlarını tam olarak sara..
4.151,67TL 4.448,00TL
 Quantum Visco Set  Quantum Visco Set
-33 %
Brand: Bambi Model: Quantum Visco Set
Derin bir uyku ve dinlenmiş bir vücut..Omurganın en hassas bölgesine mükemmel destekleme özelliğine sahiptir. Uyku kalitenizi maksimum düzeye taşır.Yatağınız YıpranmasınYıkanabilir Fermuarlı KılıfÖzel yıkanılabilir kumaş ile kapitone yapılmıştır. Fermuarı ile kılıf çıkarılıp takılabilmektedir. Bu sa..
3.371,54TL 5.004,01TL
 Royal Craft Set  Royal Craft Set
-32 %
Brand: Bambi Model: Royal Craft Set
Özel El İşçilliği, Özel UykuKişiye Özel Tasarımİncelikli el emeğinin, güncel teknoloji ile bütünleştiği Royal Craft, uyku anlayışında yeni bir estetik sunuyor…Size özel el işçiliği ile dokunan dikişleri, Özel Tuşeli Örme Kumaş ile birleştiğinde zarif ve rahat bir doku yaratırken; teninizle uyumlu ya..
6.616,38TL 9.744,46TL
Brand: Bambi Model: Sleepure Set
Tertemiz uykular için.Sleepure Yatağın üstündeki Ped, fermuarlı olup, diğer yataklardan farklı olarak çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile sadece rahat ve konforlu bir uyku değil, aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir uyku da sunar. Daha hijyenik ve daha rahat bir uyku ser..
3.491,05TL 3.754,00TL
Brand: Bambi Model: Thermic Prime Set
Ekstra konforlu uykularUyurken vücut sıcaklığınızı düzenleyen thermal intelligent comfort teknolojisi ile, vücut ve çevre sıcaklığı arttığında sıcaklık geçici olarak depolanır, daha sonra sıcaklık düştüğünde ise yayılır. Ekstra konfor pedi ile omurga desteklenmektedir. Kısmi olarak yaylardan ayrılmı..
2.832,29TL 3.055,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)